Новини

Лозівські машини проводять демо-тур на Півдні України

12 Липня 2017 81

Глибокорозпушувач Лозівських машин Франк-2,5
Глибокорозпушувач Лозівських машин Франк-2,5
lozovamachinery.com

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» організував демо-тур для фермерів в Запорізькій, Херсонській та Одеській областях. Чотири етапи відбудуться з 10 по 21 липня. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В полі працюватимуть дискова борона «Дукат-6» та глибокорозпушувач «Франк-2,5».

Першими 10 липня випробували техніку в господарстві СМП «Агро» м.Оріхів Запорізької області. Далі 12 липня машини перемістились до ФГ «Стойчев І.В.» в с. Маринівка Приморського району Запорізької області.

Після одноденної перерви демонстрації продовжаться 14 липня в Херсонській області на базі АФ «Україна» з смт Велика Лепетиха, звідки техніка переїжджає до Одеської області.

Одесити чекатимуть до 17 липня, коли «Лозівські машини» покажуть техніку на полях СФГ «Болтопар» в Подільську, далі буде 19 липня демонстрація в СК «Житниця» з с.Кам’янка Ізмаїльського району і завершення великого демо-туру 21 липня на полях ТОВ «Прогрес 2015» з с.Широке Білгород-Дністровського району.

Всі учасники демо-показів можуть особисто переконатись в вислові «гроші пашуть» та отримати консультації спеціалістів «Лозівських машин» безпосередньо біля техніки.Радимо почитати