Новини

Case IH представив нові великі прес-підбирачі LB4

12 Липня 2017 60

Трактор Case IH з прес підбирачем Case IH LB4
Трактор Case IH з прес підбирачем Case IH LB4
caseih.com

Компанія Case IH випустила на ринок оновлені прес-підбирачі серії LB4. В новинках була збільшена продуктивність роботи та комфорт управління. Про це повідомляє прес-сулжба компанії.

Нові моделі, LB424 та LB434, оснащуються пресувальною камерою збільшеного на 31% або 80 см діаметру.

Моделі LB424 можуть виконувати тонке подрібнення силосу із злакових культур, зате LB434 пресують тюки довжиною до 2,60 метра для найбільш економічного транспортування.

Щільність тюків була збільшена на 10%, крім того, датчики відслідковують масу тюка, тому кожна одиниця має фіксовану масу, а оператор після закінчення роботи отримує інформацію про масу зібраного врожаю.

Для зменшення пошкоджень шпагату, нові прес-підбирачі викидають тюки з меншої висоти відносно ґрунту.

Крім того, встановлена система активного викиду тюка з прес-підбирача на відміну від пасивної на ранніх моделях. Спеціальні зуби проштовхують тюк по всій довжині камери пресування.

Комфорт оператора забезпечують телекамери, що дають повну інформацію про роботу підбирача на моніторі AFS Pro 700. Також новинки повністю сумісні з терміналами ISOBUS.

Спеціальний датчик відстежує швидкість обертання привідного валу, і, коли вона перевищує 600 об/хв, вмикаються додаткові вентилятори для продувки робочої камери від пилу та збільшується продуктивність гідроприводів.

Завдяки цьому швидкість формування тюка зменшена на 14% і складає менше 60 секунд.Радимо почитати