Новини

John Deere інвестував у виробника навантажувачів Kramer

10 Липня 2017 209

Телескопічний навантажувач Kramer
Телескопічний навантажувач Kramer
agriland.ie

Компанія John Deere оголосила про інвестиції у виробника машин для транспортування матеріалів Kramer-Werke GmbH. Про це повідомляє fginsight.com.

У John Deere говорять, що, відповідно до рішення антимонопольного комітету, обидві компанії домовилися, що Kramer буде поставляти свою продукцію для продажу під торговельною маркою Kramer через мережу дилерів John Deere.

Це розширює пропозицію John Deere, оскільки компанія Kramer має компактні колісні навантажувачі (дев'ять моделей), телескопічні фронтальні навантажувачі (чотири моделі) та теленавантажувачі (дев'ять моделей), які виготовляються у Пфулендорфі, Німеччина. Kramer-Werke GmbH належить до компанії  Wacker Neuson SE.

Згідно з цією угодою, мережа дилерів John Deere буде пріоритетним партнером Kramer з дистрибуції. В свою чергу, це дозволить компанії Kramer зміцнити свої позиції на кількох ринках світу.

Зрозуміло, що John Deere не буде змушувати своїх дилерів брати на дистрибуцію техніку Kramer, особливо, якщо вони вже матимуть схожі товарні позиції від інших брендів. Проте, їм все таки буде рекомендовано брати на дистрибуцію продукти компанії Kramer.Радимо почитати