Новини

Redekop розробив експериментальну систему для точного викиду незернових залишків комбайнів

7 Липня 2017 103

Експериментальна система Redekop Mavcam
Експериментальна система Redekop Mavcam
agroinfo.com

Компанія Redekop, що займається виробництвом агрегатів для викиду незернової частини для комбайнів з бічної жаткою (висотою 35-футів і більше) розробила експериментальний зразок набору камер, який допоможе виробляти більш точний викид незеронових залишків з урахуванням швидкості вітру і рельєфу. Про це повідомляє agroinfo.com.

В даному агрегаті використовується камера, змонтована на задній панелі комбайна, для передачі зображення на що знаходиться в кабіні екран, щоб водій міг точно бачити, як і де відбувається викид соломи.

Елементи управління припускають пятиступеневе регулювання кожного боку модифікованого заднього борта, дозволяючи водієві опускати одну зі сторін вниз, щоб нівелювати вплив бокового вітру. При цьому під час руху назад буде опускатися інша сторона.

У комплект входять дроти, перетворювачі і кронштейни для кріплення до задньої частини комбайна (які включають в себе набір вкритих карбідом, самозагострювальних лез), а також екран для кріплення всередині кабіни.Радимо почитати