Новини

На Дніпропетровщині відкрили перший навчально-практичний центр для трактористів

6 Липня 2017 90

Трактор Massey Ferguson
Трактор Massey Ferguson
adm.dp.gov.ua

У селищі Покровському на Дніпропетровщині відкрили перший в області навчально-практичний центр у закладі готуватимуть трактористів та підвищуватимуть кваліфікацію фермерів і педагогів.

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти і науки ДніпроОДА Антон Демура, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Ми прагнемо вивести профтехосвіту в області на сучасний рівень і вже отримали високу оцінку європейських партнерів. На базі профучилища у Покровському відкрили один із двох в Україні центрів аграрних технологій. Придбали необхідну техніку – трактор, посівний комплекс, обприскувач, вантажівку-зерновоз. Це найсучасніше сільськогосподарське обладнання, на якому тільки починають працювати в Європі», — розповів Антон Демура.

У навчально-практичному центрі можна і отримати професію тракториста-машиніста, і підвищити кваліфікацію, і попрактикуватися на новітніх зразках техніки. Також там навчатимуть сучасним агротехнологіям учнів та майстрів інших навчальних закладів — щоб підвозити їх на заняття, купили новий автобус. 

Приміщення центру повністю підготували до навчання — відремонтували кабінети, встановили пластикові вікна та двері, оновили опалювальну систему. 

Загалом на Дніпропетровщині аграріїв готують 18 училищ.Радимо почитати