Новини

Manitou розробив новий міні-навантажувач MT420H

6 Липня 2017 91

Новий міні-навантажувач Manitou MT420H
Новий міні-навантажувач Manitou MT420H
fwi.co.uk

Французька компанія Manitou розробила новий міні-навантажувач MT420H для сільського господарства. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Незважаючи на досить компактне розташування всіх компонентів, новий телескопічний навантажувач має повнорозмірну кабіну та легкий доступ для обслуговування.

Новий Manitou MT420H був представлений на виставці Royal Highland Show в промисловій специфікації, проте він також доступний з різними шинами, більшою кількістю робочих фар та реверсивним вентилятором для виконання сільськогосподарських задач.

Наступник моделі BT420 Buggiscopic має вантажопідйомність 2 т, а висота підйому може становити до 4,3 м завдяки двоступеневій стрілі, яка залишає досить місця для кабіни.

Окрім достатнього робочого простору та інструментів від інших навантажувачів Manitou, новий навантажувач має джойстик ручного керування JSM, за допомогою якого можна керувати стрілою та іншими елементами, а також обирати передній/задній та високий/низький гідростатичний привід.

Агрегат оснащений 2,6-літровим двигуном Kubota потужністю до 49 к.с., який встановлений на шасі під кутом для того, щоб залишити достатньо місця для системи охолодження, яка відкидається збоку під час прибирання.Радимо почитати