Новини

Власники Einböck досліджують власну техніку в полях Арніки

6 Липня 2017 208

Просапний культиватор Einböck Chopstar в роботі на полях «Арніки»
Просапний культиватор Einböck Chopstar в роботі на полях «Арніки»
traktorist.ua

Агропромислову групу «Арніка» відвідала делегація власників заводу Einböck з Австрії та засновники компанії «КЕТ Україна». Технікою австрійського виробництва компанія нещодавно оновила свій техпарк.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Представники холдингу та австрійські спеціалісти відвідали поля сої і технічної коноплі, на яких працює техніка виробництва Einböck.

«Минулого року спеціалістами «Арніки» була проведена велика пошукова робота по підбору потужної широкозахватної техніки для догляду за органічними полями» — пояснив виконавчий директор «Арніки» Олег Максак.

При виборі штригель-борін та просапних культиваторів зупинилися на виробнику Einböck, адже він спеціалізується саме розробці і виробництві техніки для на органічного землеробства. Зараз на полях «Арніки» працюють штрігель-борони Aerostar 1200 з шириною захвату 12 м та пропашні культиватори Chopstar 1200, які за допомогою відеокамери ведуть робочі органи культиватора по рядку як вдень, так і вночі.

Це дозволяє вдвічі збільшити продуктивність використання цієї техніки. Також на випробуванні знаходиться ротаційна борона, технічні можливості її застосування ще вивчаються, тести проходять на посівах органічного льону.

Просапний культиватор Einböck Chopstar в роботі на полях

Це перший візит власника заводу Леопольда Ейнбьока до України. Він був, по-перше, вражений розміром вітчизняних полів, а по друге, чистотою посівів. Закордонного спеціаліста приємно здивував високий рівень культури агротехнологій, як люди розуміють свою роботу, ставлять виробничі задачі.

У процесі перевірки роботи техніки Леопольд Ейнбьок запропонував спеціальну модифікацію штригельноі борони, яка спеціально розроблена під органічний спосіб обробітку.

«Метою цього візиту було почути з перших вуст фахівців агропідприємства їх потреби. Наприклад, в Австрії випадає вдвічі більше опадів, ніж в Україні. Тому філософія передпосівної підготовки у вашій країні зовсім інша. Завдяки цій поїздці я побачив ті технічні нюанси, котрі допоможуть запропонувати холдингу «Арніка» досконаліші агрегати. Органічні виробники, котрих ми знаємо, мають земельний банк не більше 2 тис. га. Думаю, мета «Арніки» стати найбільшим органічним холдингом в Європі цілком досяжна», — зазначив Леопольд Ейнбьок. 

Власник заводу Леопольд Ейнбьок

«Сьогодні ми спостерігаємо,  як потенціал України в агросекторі невпинно росте. Я вже протягом 20 років їжджу по українським агрогосподарствам. Проте такого піку грамотного обробітку землі та агротехнологій, як спостерігаю сьогодні, ще не було. І наш партнер «Арніка» тому яскравий приклад», — коментує засновник компанії «КЕТ Україна» Адольф Клінглмайр.

Засновник компанії «КЕТ Україна», Адольф Клінглмайр.

Шеф-агроном «Арніки» Сергій Середа підтвердив правильність вибору техніки бренду Einböck.

«Особисто сам пан Ейнбьок та фахівці «КЕТ Україна» допомогли нам у «ювелірних» налаштуваннях культиватора Chopstar. Думаю, з наступними чотирма агрегатами вже буде простіше», — сказав Сергій Середа.

Спеціалісти «Арніки» підкреслили, наскільки легко і точно працює пропашний культиватор Chopstar. Відповідно при правильному налаштуванні цієї техніки в компанії розраховують мати просто колосальний ефект вже цього року на посівах коноплі та сої.

«Арніка» налаштована на вибудовування довгострокових, взаємовигідних стосунків з різними учасниками органічного ринку. Пан Ейнбьок є палким прихильником органічного землеробства.. Наша команда підбирається саме з таких людей. А з виробниками, постачальниками, трейдерами, логістами, споживачами ми налаштовані вибудовувати органічні партнерства. І це є наша стратегія в позиціюванні компанії в екосистеми органічного землеробства в Україні, Європі і світі», — зазначив СЕО та засновник компанії Андрій Пилипченко.

Спеціалісти агрохолдингу «Арніка»Радимо почитати