Новини

HE-VA розробила компактний фронтальний складний валок-ущільнювач

5 Липня 2017 55

Компактний фронтальний складний валок-ущільнювач від HE-VA
Компактний фронтальний складний валок-ущільнювач від HE-VA
profi.com

Компанія HE-VA розробила новий 3-метровий фронтальний валок-ущільнювач, секції якого складаються гідравлічно до ширини 2,13 м. Це робить агрегат більш маневреним та полегшує транспортування на вузьким ділянках дороги.

Про це повідомляє profi.com.

Новинка доступна з зубчастими кільцями V-подібної форми з пресованої сталі розміром 600 мм або 700 мм. Таку ж опцію мають існуючі моделі 3-метрової фіксованої ширини та більші складні моделі. Цей валок-ущільнювач забезпечує чудове ущільнення як легкого, так і важкого грунту по всій ширині агрегату.

Відстань між кільцями становить 125 мм (кільця 600 мм) та 156 мм (кільця 700 мм), а також є скрепер між кожним кільцем. Кожне кільце обертається окремо, але всі вони з'єднані між собою рядом наконечників, які забезпечують злагоджену роботу всіх елементів навіть на вологому липкому грунті.

Налаштування можна здійснювати з кабіни гідравлічно, а з опціональною рамною дошкою Shattaboard може за один прохід перед сівалкою здійснити вирівнювання, подрібнення та ущільнення. Версія з 600-міліметровими кільцями коштує від £5,097, а з 700-міліметровими від £5,978.Радимо почитати