Новини

На АГРО-2017 представили важку дискову борону Quivogne APVRS-FF здатну замінити плуг

4 Липня 2017 114

Важка дискова борона Quivogne APVRS-FF
Важка дискова борона Quivogne APVRS-FF
traktorist.ua

Компанія «Quivogne Україна» на виставці «АГРО-2017» представила дискову борону APVRS-FF, що може послужити заміною класичного плуга. Борона з шириною захвату 5 метрів замінює 12-ти корпусний плуг. Про це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

Призначення борони Quivogne APVRS-FF — розпушування та закриття ґрунту з великою кількістю пожнивних решток. Для цього V-подібна борона має диски Fleo-Fleo діаметром 810 мм, товщиною 10 мм, розміщені на валу 50х50 мм.

Глибина обробітку до 30 см. Диски Fleo-Fleo унікальної форми завдяки якій легко врізаються в грунт, розміщені під кутом з проміжками 280 мм та виконують неповне перевертання ґрунту на 90 градусів.

«APVRS-FF — оптимальний агрегат для посушливих умов. Робота борони перевірена багатьма господарствами України та зарекомендувала себе як дуже якісний та надійний агрегат на протязі років. Особливістю є диски Fleo-Fleo та широкий вибір опційних котків, що адаптують борону до конкретних вимог господарства,» — повідомив менеджер зі збуту Олександр Щетько.

Моделі в лінійці мають захват від 2 до 9,5 метрів та на вибір оснащуються сімома видами котків. Котки мають різну форму та призначення.Радимо почитати