Новини

Quivogne Україна представила глибокорозпушувач SSDR BIG для важких умов роботи

3 Липня 2017 139

Глибокорозпушувач Quivogne SSDR BIG
Глибокорозпушувач Quivogne SSDR BIG
traktorist.ua

Компанія «Quivogne Україна» представила потужний глибокорозпушувач  SSDR BIG  з захватом 4 метри на виставці «АГРО-2017», що відбулась 7-10 червня в Києві. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Глибокорозпушувач Quivogne SSDR BIG здатний проводити обробіток на глибину до 75 см. Вимоги до потужності трактора від 360 до 450 к.с.. З такими параметрами агрегат має продуктивність 3,2-3,6 га за годину.

«SSDR BIG оснащується міцною рамою, з двома рядами лап та подвійним шпоровим котком позаду. Кліренс під рамою 115 см, та відстань між лапами 65 см допомагає уникнути забивання. В цьому модель унікальна і аналогів на ринку немає,» — повідомив менеджер зі збуту Олександр Щетько.

Для крашого подрібнення модель оснащується центральним ножем-подрібнювачем та опційно боковими крилами-розпушувачами. Глибина обробітку регулюється положенням заднього прикотуючого котка та за допомогою навіски трактору.

Стійки товщиною 35 мм, а зрізний болт захищає конструкцію від перевантажень. Для захисту від каміння може бути встановлена гідропневматична система Non-Stop.

Всього в лінійці SSDR BIG компанія Quivogne пропонує декілька моделей розпушувачів з захватом від 2,5 до 5 метрів.Радимо почитати