Новини

Бучачагрохлібпром заготував 12 000 т силосу за 10 днів з новим Claas Jaguar 870

3 Липня 2017 92

Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 870 та трактор Fendt на силосуванні люцерни
Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 870 та трактор Fendt на силосуванні люцерни
narodna-pravda.te.ua

У ТОВ «Бучачагрохлібпром» за допомогою нових комбайна Claas Jaguar 870 та косарки Claas Disco 8550 C змогли заготувати понад 12 000 тонн силосу з люцерни всього за 10 днів. Про це повідомляє narodna-pravda.te.ua.

Як відомо, «Бучачагрохлібпром» забезпечує до 60% всього виробництва молока в Тернопільській області. Саме тому господарство цього року оновило парк техніки для «зеленої лінії». Були придбані трактори Fendt, причепи  для перевезення силосу марки від Fliegl та «Заводу Кобзаренка», а головне — кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 870 та косарка Claas Disco 8550 C.

«Було заготовлено 12 тисяч тонн прив’яленої зеленої маси люцерни для закладки на сінаж. Крім того, для покращення якості самого сінажу використали бактеріальні ферментативні закваски — культури молочнокислих бактерій, пробіотики. Їх в потік зеленої маси розфасовував спеціальний комбайн», — повідомив заступник директора з тваринництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Борис Рудюк.

Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 870 оснащується двигуном Mercedes-Benz OM 502 LA потужністю 530 к.с. та  жаткою прямого зрізування шириною 5,1 метра.

Подрібнювальний барабан  шириною 750 мм працює як ножиці, зменшуючи опір різанню та навантаження на двигун. Ножевий барабан V-Classic оснащується варінтами ножів для подрібнення курудзи, сінажу або силосних трав з можливістю керування автоматичним заточуванням ножів з кабіни оператора.

Додатково комбайн Jaguar 870 оснащується баком на 375 літрів для додавання в силос води або ферментувальних добавок. 

Нагадаємо, АБА «Астра» презентував перший в Україні зернозбиральний комбайн Fendt 6335C на «Міжнародних днях поля», що відбулись 21-23 червня на Київщині.Радимо почитати