Новини

Сівалку Lemken Solitair 12 презентували на Міжнародних днях поля

30 Червня 2017 172

Пневматична сівалка Lemken Solitair 12
Пневматична сівалка Lemken Solitair 12
traktorist.ua

Компанія Lemken презентувала пневматичну сівалку Solitair 12 на Міжнародних днях поля, що відбулись 21-23 червня в смт. Дослідницьке на Київщині. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Особливістю сівалки  Solitair 12 є розподільники, встановлені через кожні 1,5 метра робочого захвату, всього 8 штук. Завдяки цьому бортовий комп’ютер може точно регулювати норми висіву (від 0,5 до 600 кг/га) або кількість насінин на погонний метр чи гектар площі.

З опційним GPS-модулем можна отримувати інформацію про витрату пального, траєкторію руху сівалки, регулювати норми висіву згідно даних супутникових карт, контролювати кількість висіяного та залишок посівного матеріалу та передавати інформацію для обробки на віддалений комп’ютер.

«Унікальність сівалки полягає в використанні системи регулювання сошників за допомогою куліси, що дозволяє зберігати точну глибину висіву на швидкостях до 15 км/год на всіх типах ґрунтів. Подвійні дискові сошники мають ефект самоочищення, що дозволяє робити посів ранніх культур, таких як горох або ярий ячмінь», — розповів фахівець з підтримки продажів Олександр Киянець.

Сошники жорстко закріплені на одній консолі з гумовими прикотуючими роликами, тому точно копіюють рельєф та зберігають глибину висіву стабільною, незалежно від рівня вологості ґрунту і швидкості руху трактора.

Сівалка Lemken Solitair 12 презентована на Міжнародному дні поля

Ємність насіннєвого бункера 12-метрової сівалки становить 5800 л. Він може заповнюватися за допомогою шнекового механізму чи з автомобіля із подвійним підйомом кузова або вручну з мішків.

Сівалка в транспортному положенні складається для транспортування до ширини 3 м.

Для роботи сівалки в 12-метровому варіанті потрібен трактор від 200 к.с.

12-ти метрова сівалка Lemken Solitair 12 презентована на Міжнародному дні поля

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що компанія Lemken планує виробництво самохідних обприскувачів.Радимо почитати