Новини

Landini анонсувала 6 серію тракторів в версії Active

30 Червня 2017 62

Трактор Landini 6-ї серії з плугом
Трактор Landini 6-ї серії з плугом
landini.it

Компанія Landini презентувала версії Active тракторів 6 серії. Новинки призначені для клієнтів, що не мають потреби в великій кількості опцій. Про це повідомляє profi.com.

Landini 6 серії Active оснащуються керуванням кнопками на бічній консолі замість мультифункціонального підлокітника та механічними золотниковими клапанами гідросистеми замість електричних та в цілому містить менше електронних систем.

В результаті трактор залишися без багатьох «штучок» з топових модифікацій, але клієнти не будуть відчувати себе неповноцінними. Нa тракторах в комплектації Active як і раніше встановлюються двигуни FPT Industrial і трансмісія Roboshift з кнопковим управлінням перемиканням. Зміни в комплектації суттєво знизили ціну тракторів.

На додаток до 143 к.с. моделі  6-145 Roboshift, комплектація Active також доступна на версіях Roboshift 6-160 з 160 к.с. та 6-175 на 176 к.с. Всі моделі можуть оснащуватись підвіскою передньої осі та кабіни.

Трактори 6 серії в версії Active постачаються з гідронасосом шестеренного типу продуктивністю 88 л/хв  (з додатковим 44 л/хв насосом для підсилювача керма і допоміжного обладнання) та задньою навіскою вантажопідйомністю 6 300 кг.

На старших моделях вантажопідйомність навіски збільшено до 9 300 кг, а продуктивність гідронасоса до 123 л/хв.

Комплектація Active також доступна на шестициліндрових моделях Landini 7 Series Roboshift потужністю від 160 к.с. до 212 к.с.Радимо почитати