Новини

АБА Астра продемонструвала комбайн Fendt 6335C на Міжнародних днях поля в Україні

30 Червня 2017 178

Перший в Україні зернозбиральний комбайн Fendt 6335C демонстрований на Міжнародному дні поля
Перший в Україні зернозбиральний комбайн Fendt 6335C демонстрований на Міжнародному дні поля
traktorist.ua

21-23 червня в смт. Дослідницьке на Київщині, компанія ТОВ «АБА «Астра», в рамках «International Field Days» продемонструвала новинку на ринку України — зернозбиральний комбайн Fendt 6335C.

Комбайн Fendt 6335C  оснащується турбованим, потужним та економічним, 6-ти циліндровим двигуном AGCO Power, номінальною потужністю 335 к.с. Він обладнаний паливною системою Common Rail та має по чотири клапани ГРМ на циліндр.

Про виключні особливості новинки, переваги та технічні характеристики дізнався журналіст Traktorist.ua.

Комбайн цієї серії, завдяки багаточисленним новим функціям, значно підвищує планку стандартів преміум-сегменту комбайнів середньої потужності. Це і автоматизована система рульового керування Vario Guide, і покращений дизайн, і 6-рядний подрібнювач соломи, і багато інших.

До особливостей комбайна також належить Power Feed Roller (PFR) — пальцьовий поживний барабан, встановлений на вході в похилу камеру, який створює рівномірний потік скошеної маси та більш рівномірно завантажує молотильний апарат.

Зернозбиральний комбайн Fendt 6335C (вигляд ззаду)

Це дозволяє забезпечити максимальну економію пального при підвищенні продуктивності комбайна та ефективний вимолот зерна з найменшими зерновими втратами. Жатки PowerFlow та FreeFlow забезпечують рівномірність подачі скошеної зернової маси, що є найважливішим фактором ефективного збору врожаю та якості обмолоту.

«При цьому, виробник подбав про комфорт оператора також. Нова кабіна Skyline перетворює важку роботу оператора у більш продуктивну та приємну працю» — про технічні переваги розповів продакт-менеджер по зернозбиральним машинам Fendt, Проданов Дмитро.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що власником першого комбайна Fendt 6335C стало господарство з Черкащини.Радимо почитати