Новини

На Херсонщині у аграріїв великі збитки через неякісне паливо

29 Червня 2017 70

Комбайн та трактор John Deere в роботі на полі
Комбайн та трактор John Deere в роботі на полі
traktorist.ua

Херсонським автосервісам додалось роботи через велику кількість клієнтів з однаковими проблемами. Вже тиждень люди скаржаться на роботу паливної системи після заправки на місцевих АЗК. Про це повідомляє Український Південь.

Спека і неякісне пальне призводять до перегріву двигуна. Водій ніяк не може діагностувати несправність і виявляє її лише тоді, коли автомобіль вже не заводиться.

Найчастіше механікам доводиться змінювати паливні насоси, форсунки, а також знімати та очищувати від води та бруду паливні баки. Ремонт всієї паливної системи обходиться у 1,5 тис. у.о. і це не межа.

«Найбільше страждають від неякісного пального дизельні двигуни. У нас обслуговуються корпоративні клієнти, і у них багато проблем. На ремонт притягують на евакуаторах дорогі кросовери і «паркетники» від корпоративних клієнтів. А от вже почали «летіти» і паливні системи комбайнів. Маємо два звернення із Чаплинського та Іванівського районів. У них гаряча пора ― жнива, тому вони вимушені платити шалені гроші за швидкий ремонт техніки», ― розповів керівник служби сервісу одного з автоконцернів Петро Куліченко.

Спеціалісти сервісів пов’язують появу партій неякісного пального з початком жнив на Херсонщині. Великі постачальники вирішили «під шумок» заробити, заправляючи автоцистерни неякісним пальним.

Зрештою, постраждали і власники престижних авто і звичайні фермери. Їм із своєї кишені доводиться оплачувати десятки тисяч грн за ремонт, адже страхові компанії не вбачають у цьому страхових випадків.Радимо почитати