Новини

Бюджетна ріпакова сівалка Spaldings Vento 8 запущена в виробництво

29 Червня 2017 97

Ріпакова сівалка Spaldings Vento 8 встановлена на дискову борону
Ріпакова сівалка Spaldings Vento 8 встановлена на дискову борону
agrimachinerynews.com

Німецький виробник Lenher починає виробництво пневматичної сівалки з електроприводом для ріпаку, що встановлюватиметься на звичайний культиватор, глибокорозпушувач або борону. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Spaldings Vento 8 здатна висівати ріпак або інші дрібнозернисті культури, а також вносити гранульовані добрива чи гербіциди через 8 розподільників, з максимальним захватом 6 метрів.

Lenher повідомила що Vento 8 розроблялась три роки і пройшла повний цикл випробувань. В серійній комплектації вона оснащуватиметься рамою для монтажу на глибокорозпушувач, культиватор, або дискову чи пружинну борону. Завдяки цьому значно зменшується ціна самої сівалки.

Vento 8  має 230-літровий сталевий бункер з датчиком рівня насіння і мішалкою на всю ширину. Дозуючий валик картриджного типу може бути легко демонтований для налаштування або чищення. Доступні три розміри — для ріпаку, лугових трав або для гранульованих добрив і гербіцидів. Зайві сегменти легко видаляються для налашування висіву.

Норми та точність висіву контролюються за допомогою електродвигуна 12 Вольт, яким керує електроніка в автоматичному режимі за допомогою сигналів GPS або сенсорів швидкості руху трактора.

Норми висіву регулюються з кабіни трактора кнопками на консолі керування. Аналогічно налаштовується продуктивність вентилятора пневмоподачі насіння.

Консоль керування пам’ятає до 20 налаштувань режимів роботи, а також показує час роботи, оброблену площу, споживану потужність і контрольні параметри нормальної роботи агрегату.

В комплекті з Spaldings Vento 8 за ціною £ 4975, поставляється з монтажною рамою, консоллю управління з кабелями, 25 м гнучкої труби і 8 розподільниками з нержавіючої сталі.

Дозувальні ролики в чотирьох розмірах від 2.5см3 до 20см3 доступні для покупки окремо відповідно до індивідуальних вимог.

Система контролю перекриття робочого захвату і контролю швидкості сівби доступна опційно. Для цього виробник пропонує 7-контактний кабель і набір датчиків для трактора або антену GPS приймача.

Нагадаємо, компанія Holmer представила в Україні один з найпотужніших бурякозбиральних комбайнів — 6-рядний Holmer Terra Dos T4-40 на Міжнародному дні поля,Радимо почитати