Новини

Глибокорозпушувач Гульден-4 та борону Дукат-12 продемонстрували на Міжнародних днях поля

28 Червня 2017 146

Дискова борона «Дукат-12» від «Лозівських машин»
Дискова борона «Дукат-12» від «Лозівських машин»
traktorist.ua

Український виробник «Лозівські машини» провів демонстрацію своїх ґрунтообробних агрегатів на Міжнародних днях поля, що відбулись 21-23 червня на Київщині. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Важка дискова борона «Дукат-12» з захватом 12 метрів була продемонстрована на боронуванні глибиною 15 см. Через малі розміри дослідної ділянки борона працювала не на повній швидкості, але присутні змогли переконатись в ефективності роботи дискатора з трактором Claas потужністю 350 к.с.

В умовах, більше наближених до максимальних можливостей агрегату, працював глибокорозпушувач «Гульден-4» з ефективним захватом 4 метри та максимальною глибиною обробітку 45 см. При встановленні робочої глибини в 40 см він якісно обробив тестову ділянку. Перевірка глибини розпушування здійснювалась через кожні 2 метри та не виявила відхилень від встановлених параметрів. 

«Дукат-12 оснащується дисками італійського бренду Bellota та обидва агрегати оснащуються рамою власного виробництва «Лозівських машин». Для пружинних стійок, що виготовляються в Україні, використовується шведська інструментальна сталь, — повідомив менеджер з продажу Клименко Олексій.

Ціна борони «Дукат-12» складає близько 1,1 млн. грн, а глибокорозпушувача «Гульден-4» — 400 тис. грн. Обидва агрегати беруть участь в державній програмі компенсації 20% вартості вітчизняної сільгосптехніки.Радимо почитати