Новини

Horsch представив оновлений посівний комплекс Focus 6TD

27 Червня 2017 233

Оновлений посівний комплекс Horsch Focus 6TD
Оновлений посівний комплекс Horsch Focus 6TD
traktorist.ua

Компанія Horsch представила оновлений посівний комплекс Focus 6TD на Міжнародному дні поля. Особливістю посівного комплексу є можливість переобладнання з зернових на просапні культури простою заміною висівної секції. Про це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

Посівний комплекс Focus 6TD має захват 6 метрів та може висівати за технологією Strip-Till або No-Till з одночасним внесенням добрив на двох рівнях — вгору, вниз або в пропорції 50:50. Висівний апарат з  електроприводом та радарною системою відстеження швидкості сівби здатний працювати зі швидкістю до 10 км/год та точністю 99%.

«На відміну від попередніх моделей сівалок, герметичний бункер об’ємом 5 000 літрів виготовлений з пластику та розділений в пропорції 60:40. Сошник трубчастий, виготовлений за допомогою гідроформінгу» — розповів представник компанії «Полетехніка» — офіційного дилера Horsh, Яцько Павло.

Для роботи посівного комплексу потрібен трактор потужністю 250-330 к.с.

Ціна агрегату залежить від комплектації додатковими модулями та орієнтовно становить 130-200 тис. євро.

Оновлений посівний комплекс Horsch Focus 6TD

Нагадаємо, раніше компанія Horsch презентувала нову систему керування сошниками AutoForce, яка автоматично регулює тиск сошника на ходу, залежно від типу ґрунту.Радимо почитати