Новини

Бурякозбиральний комбайн Terra Dos T4-40 представили на Міжнародному дні поля

26 Червня 2017 180

Бурякозбиральний комбайн Holmer Terra Dos T4-40
Бурякозбиральний комбайн Holmer Terra Dos T4-40
traktorist.ua

Компанія Holmer представила один з найпотужніших бурякозбиральних комбайнів — 6-рядний Holmer Terra Dos T4-40 на Міжнародному дні поля, що відбувся 21-23 червня в с. Дослідне на Київщині. Про це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

Holmer Terra Dos T4-40 оснащується двигуном потужністю 626 к.с. виробництва Mercedes-Benz та індивідуально налаштовуваними гичкозрізувачем, корчувачем та доочисним апаратом. У новому корчувальному апараті кожна з 6 секцій налаштовується індивідуально.

«Ширина сепаруючого транспортера збільшена до 900 мм, разом з портальним переднім мостом це дає збільшену до 40% пропускну здатність порівняно з аналогами. Кінцевий транспортер має ширину 1000 мм та переносить буряки до бункера об’ємом 45 м3 (до 30 тонн навантаження), обладнаного електронним контролем заповнення. Вивантаження бункера триває всього 50 секунд», — розповів менеджер з продажу Holmer, Олександр Вибиванець.

Продуктивність комбайну залежить від наявності допоміжної техніки, яка транспортує буряки з поля та стану ґрунту і орієнтовно складає 30 гектарів на добу для 6-рядного варіанту.

Машина оснащується гідромоторами для приводу коліс, які обладнані механізмом руху без збереження колії для меншого ущільнення ґрунту. Колеса оснащені гідропідвіскою для копіювання рельєфу ґрунту та адаптації для роботи на схилах. Кабіна комбайна також має гідропідвіску для комфортної роботи на високій швидкості.

Для більшої економії палива, машина має електронно керований розподільник гідравлічних потоків, який відключає потоки, що не використовуються.

Керування  функціями Terra Dos T4-40 здійснюється з кабіни завдяки універсальному підлокітнику з коліщатком інноваційного управління функціями комбайна Jog Dial, тому оператор не відволікатиметься на пошук необхідної кнопки на панелі керування. Управління терміналом здійснюється завдяки сенсорному дисплею Holmer EasyTouch.Радимо почитати