Новини

Amazone представив 3-метрову сівалку Cataya на Cereals-2017

26 Червня 2017 49

Сівалка Amazone Cataya з трактором Fendt
Сівалка Amazone Cataya з трактором Fendt
amazone.ru

Сівалка з електроприводом Amazone Cataya з захватом 3 метри, встановлена на дисковий культиватор KX 3001, була презентована на виставці Cereals в Великій Британії. Про це повідомляє profi.com.

Сівалка Cataya має основний бункер для насіння ємністю 840 л, який може бути збільшено до 1270 л. Прямо під ним розташований електропривід дозувальної системи для постійного регулювання норми висіву.

При проходженні технологічної колії оператор може заблокувати до п'яти сошників з кожного боку, загалом з кабіни трактора можна вимкнути до половини сівалки. А завдяки GPS Switch автоматичне вимкнення частини сівалки доступне при нетривалій роботі.

Сошники TwinTecC з двома дисками 2х300 мм, розміщеними під кутом 10° — оптимальний вибір для Cataya. Вони розміщуються на ущільнювальному котку для гарного копіювання рельєфу. Насіння рухається вниз по V-подібному слоту, що забезпечує більш точний висів. Відстань між сошниками може бути на вибір 12,5 см або 15 см.

Також сівалка має універсальні інструменти для регулювання маркерів, вирівнювальних дощок, бічних пластин та глибини сошника; контролю глибини зубців культиватора за допомогою гідравліки; регулювання тиску сошників на ходу.

А також ця сівалка має, можливо, найбільш ефективний інструмент — панель управління SmartCenter, яка знаходиться з лівої сторони сівалки і відповідає за калібрування насіння та заповнення бункеру. З кабіни контроль за сівалкою Cataya може здійснюватися за допомогою ISOBUS терміналів Amazone або сторонніх контролерів.

Нагадаємо, компанія Väderstad презентувала на «АГРО-2017» 16-рядну пневматичну сівалку Tempo L16, яка в цьому році встановила світовий рекорд швидкості сівби за добу.Радимо почитати