Новини

Househam анонсував новий обприскувач Predator

24 Червня 2017 104

Самохідний обприскувач Househam Predator
Самохідний обприскувач Househam Predator
fwi.co.uk

Після цілого ряду запитів від клієнтів щодо створення великоколісного самохідного обприскувача, компанія Househam взялася за розробку нового флагману — Predator. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Завдяки шарнірному шасі агрегат може спокійно працювати на рядкових культурах з міжряддям 117 см, ємність бункеру становить 4000 або 5000 л. Таким чином, обприскувач Predator має вищу позицію, ніж існуюча лінійка Merlin завдяки своїм розмірам та потенційній потужності.

Новинка також має ряд високотехнічних характеристик, зокрема гідравлічну підвіску з датчиком завантаження. Вона адаптується під мінливий стан грунту та компенсує зміни у вазі агрегату при спородженні бункеру.

Агрегат має гідростатичну трансмісію зі швидкістю 50 км/год., двошвидкісну систему круїз-контролю, а також систему тяги для кращого зчеплення.

Для збільшення маневреності нового агрегату його остастили 230-сильним чотирьохциліндровим блоком MTU, який знаходиться за бункером, що забезпечує ідельний розподіл ваги 50/50.

За словами виробника, новий обприскувач має витончений дизайн, а його вага в ненавантаженому стані становить близько 10 т, що робить його найлегшим у своєму класі.

Обприскувач має нову кабіну четвертої категорії з системою повного управління машиною (TMC) Househam та системою керування Fieldmaster. Система індивідуального регулювання та автоматичного вибору сопла входить в стандартну комплектацію.

Що стосується власне обприскувача, то обидва бункери виготовлені з нержавіючої сталі, а максимальний розмір штанги становить 36 м.

На цей рік компанія Househam запланувала виготовлення чотирьох машин Predator. Вартість агрегату стартуватиме від £196 500.Радимо почитати