Новини

Maschio презентувала два нових плуга серії M та L

24 Червня 2017 74

Плуг Maschio Unico L представлений на виставці Cereals
Плуг Maschio Unico L представлений на виставці Cereals
fwi.co.uk

Компанія Maschio презентувала на виставці Cereals у Великій Британії дві новинки: плуг середнього класу Unico M та більш потужну модель Unico L. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Плуги класу M агрегатуються з тракторами потужністю до 200 к.с. та доступні максимально з п'ятьма боронами, а більш потужні плуги класу L до 300 к.с. та мають шість відвалів плуга з кожного боку.

Обидві версії мають опцію зрізного болта або гідропневматичний захист з автоматичним скиданням, а також вони можуть мати ручне чи гідравлічне регулювання ширини.

Версії з ручним регулюванням ширини можуть зміщуватися на крок 5 см в діапазоні від 27 см до 54 см, а в гідравлічній версії можливе будь-яке зміщення в діапазоні від 25 см до 55 см.

Плуги також мають функцію запам'ятовування оборотів, яка автоматично зупиняє плуг до того, як він перевернеться та повертає його у визначене положення перед наступним заходом.

Всі моделі Unico мають нижній кліренс 80 см, а відстань між блоками становить 95 см. Вони також мають нівелюючі плуги, які можна від'єднати без гайкового ключа.

Вартість Unico M становить від £13 603, Unico L від £18 961.Радимо почитати