Новини

У Мрії спалили сільгосптехніки на $300 тис.

24 Червня 2017 208

Спалений комбайн Claas агрохолдингу «Мрія»
Спалений комбайн Claas агрохолдингу «Мрія»
Facebook

В агрохолдингу «Мрія» згоріло кілька одиниць техніки. На фан-сторінці «Мрії» в Facebook з’явились фото спаленої техніки з геомітками в с. Нижбірок, де розташований автотранспорт компанії. Опубліковано фото спаленої дотла техніки та пляшки, ймовірно, з запалювальною сумішшю. Про це повідомляє obozrevatel.com.

В агрохолдингу підтвердили, що три комбайни та один трактор були пошкоджені в ніч з п’ятниці на суботу. Збитки становлять близько 300 тис. дол. У «Мрії» вважають що колишні власники  — сім'я Гут і їх менеджери, причетні до підпалу.

«Активність, яка спостерігається останнім часом, зокрема, брудні інформаційні атаки на місцевих інформресурсах і фізичні — на активах, ми пов'язуємо з недавніми успіхами «Мрії» в судах, рішенням яких було відновлено право власності «Мрії» на ряд незаконно виведених з агрохолдингу юридичних осіб. Схоже, результатами своєї інформкампанії наші опоненти залишилися незадоволені, тому перейшли до банальної помсти. Закон Гутам і їх менеджерам порушувати не вперше», — повідомляється в офіційному коментарі агрохолдингу.

У «Мрії» стурбовані перетіканням конфлікту з юридичної площини і залів судів у фізичне протистояння. 

«Техніка застрахована. Нас більше хвилює той факт, що в момент пожежі в гуртожитку, розташованому на цій же базі, знаходилося близько 20 наших співробітників. На щастя, ніхто не постраждав, але як далеко можуть зайти опоненти, ми не знаємо. І керівництву, і рядовим співробітникам «Мрії» на місцях вже доводилося стикатися з агресією з їхнього боку, в тому числі і з погрозами фізичної розправи. Для захисту людей і активів ми змушені були найняти національну поліцію охорони і спеціалізовану охоронну фірму, яку Гути тут же охрестили "тітушками". Тепер же належним чином буде посилено охорону і інших наших об'єктів», — йдеться в коментарі.

За інформацією, наданою Головним управлінням поліції Тернопільської області, за фактом інциденту порушено кримінальну справу за статтею 194 частиною 2 ККУ (Умисне знищення або пошкодження майна), що карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.Радимо почитати