Новини

MultiOne розробив нову модель багатофункціонального міні-навантажувача SRL

23 Червня 2017 55

Багатофункціональний міні-навантажувач MultiOne SRL
Багатофункціональний міні-навантажувач MultiOne SRL
agroinfo.com

Італійський виробник багатофункціональних міні-навантажувачів MultiOne SRL створив новою модель, яка обіцяє справити враження і доповнити існуючий асортимент навантажувачів MultiOne.

Про це повідомляє agroinfo.com.

Компанія MultiOne SRL недавно представила міні-навантажувач нової 4 серії, яка ідеально впишеться між вже успішними серіями 2 і 5. Він ідеально підходить для збереження ландшафтних зон і для фермерів, які шукають легку і економічну машину.

За словами виробника, укомплектована дизельним двигуном Kubota і телескопічною стрілою Double-H серія 4 являє собою міцний і надійний навантажувач з жорстким кованим надміцним корпусом, який забезпечує чудову стабільність і довговічність на будь-якій місцевості. Маючи висоту підйому 2,75 м і вагу всього в 940 кг, серія 4 в стандартній комплектації має багато різних опцій. Задній противагу одна з найбільш корисних опцій, які використовуються для збільшення вантажопідйомності міні-навантажувача.

При сумісності з більш ніж 170 різними деталями, які можна змінювати за лічені секунди, нова серія 4 підійде для будь-якої організації або малого бізнесу, які прагнуть підвищити продуктивність і скоротити експлуатаційні витрати без збільшення бюджету.

Всі навантажувачі MultiOne поставляються з робочою гарантією і гарантією на деталі на 3 роки, що дає клієнтам упевненість і також є підтвердженням надійності MultiOne. Крім того, гарантія може бути продовжена до 5 років за додаткову плату.Радимо почитати