Новини

Cummins 2019 року розпочне випуск електротрансмісій та гібридних силових установок

23 Червня 2017 53

Трактор потужністю 375 к.с. Versatile 2375 з шарнірною рамою
Трактор потужністю 375 к.с. Versatile 2375 з шарнірною рамою
versatile.ua

Виробник дизельних двигунів Cummins, що десятки років є провідним постачальником двигунів для тракторів та сільгоспмашин, анонсував поступовий перехід на нові технології, в тому числі — електропривід. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що Cummins продовжуватиме займатись своєю основною діяльністю — випуском дизельних двигунів, паливної апаратури та комплектуючих.

«Як світовий лідер, ми знаходимось в кращому становищі, ніж будь-яка інша компанія, щоб стати лідером в іноваціях і нових технологіях. Ми готові надати широкий спектр енергетичних технологій на основі дизельного палива і природного газу, а також повністю електричні та гібридні силові агрегати, щоб гарантувати, що наші клієнти завжди матимуть краще рішення», — повідомив виконавчий директор Cummins Том Лайнбаргер.

Cummins розглядає партнерство з іншими фірмами для розробки сучасних технологій в таких галузях, як силова електроніка, системи зберігання енергії і двигуни.

Зокрема, Cummins починає поставку електрифікованих трансмісій в 2019 році, на додачу до електричних батарей і Plug-In гібридів.

Також спеціалісти Cummins тестують зразки транспортних засобів на біопаливі, газових двигунах, водневому паливі та паливних елементах.

Зрозуміло, що виробник ще не визначився з напрямком розвитку, але чітко видно, що для дизельних двигунів Cummins не бачить перспектив. 

Нагадаємо, трактор Versatile 2375 з двигуном Cummins QSB11 на 375 к.с. презентували на «Міжнародному дні Поля».Радимо почитати