Новини

Gregoire Besson презентував новинку для України — плуг RB6

23 Червня 2017 204

Навісний оборотний плуг Gregoire Besson RB6
Навісний оборотний плуг Gregoire Besson RB6
traktorist.ua

Компанія Gregoire Besson презентувала плуг RB6 з широкими можливостями адаптації на виставці «АГРО-2017». Про особливості новинки дізнався журналіст Traktorist.ua.

За словами виробника, модель плуга RB6 має на 15% менші вимоги до потужності трактора завдяки вигнутій гряділі та унікальній системі регулювань. Для роботи 6-корпусного плуга достатньо трактора від 200 к.с.

Вся лінійка плугів RB6 отримала механічну або гідравлічну адаптацію до ширини колії трактора та регулювання положення першого корпусу і міжкорпусної відстані, яка може змінюватись від 90 до 120 см.

Конструкція плуга виконана таким чином, щоб зменшити ривки навантаження на навіску та перенести основну частину навантаження на раму трактора.

Для збереження стабільних умов роботи модель RB6 обладнана гідравлічним довантажувачем з регулювання зусилля.

До даної моделі пропонується 12 варіантів змінних відвалів, доліт та лемехів.

«Конструкція плуга ретельно продумана. Наприклад, пруткове долото з самозаточуванням можна використовувати до втрати 80% початкової ваги», — прокоментував технічний представник «Gregoire Besson Україна» Віталій Білик.

Також плуги RB6 можуть працювати з котком, який має регулювання притискного зусилля з окремим гідроакумулятором.

Компанія Gregoire Besson цього року завезла на Україну 4 плуга RB6 та наступного року планується розширити пропозицію більшою моделлю RB8. 

Ціна плуга RB6 становить від 25 тис. євро, в залежності від комплектації. Варіант без котка коштує від 18 тис. євро.Радимо почитати