Новини

Украгромаш обрав голову асоціації та почесного президента

23 Червня 2017 73

Павло Штутман та Анатолій Гіршфельд відтепер керуватимуть роботою асоціації «Украгромаш»
Павло Штутман та Анатолій Гіршфельд відтепер керуватимуть роботою асоціації «Украгромаш»
«Украгромаш»

Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» на загальних зборах, які пройшли 21 червня, у Києві, обрали голову ради асоціації та почесного президента. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Члени «Украгромашу», серед яких є керівники найбільших в Україні підприємств-виробників сільгосптехніки, одноголосно підтримали кандидатуру голови спостережних рад ПрАТ «Гідросила Груп» та ПрАТ «Ельворті Груп» Павла Штутмана на посаду голови ради об’єднання.

«Вдячний всім членам асоціації за надану мені довіру. До складу асоціації входить 43 підприємства сільгоспмашинобудування України, на яких працює 40 тисяч осіб, котрі своєю щоденною працею утримують і розвивають одну з найважливіших галузей промисловості. Я зроблю все можливе для розвитку сільгоспмашинобудування, для підвищення його конкурентоспроможності», — підкреслив Павло Штутман.

Крім того, рішенням загальних зборів було запроваджено нову керівну посаду почесного президента асоціації. Ним став виконавчий директор-заступник голови Національного комітету промислового розвитку України Анатолій Гіршфельд.

Довідково. Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» створена у квітні 2010 року з метою захисту і представництва законних інтересів українських підприємств сільгоспмашинобудування. До складу асоціації входять 43 підприємства України, серед яких ПАТ «Харківський тракторний завод», ДП «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», ТОВ «Херсонський машинобудівний завод», ПраТ «Ельворті», ТОВ «Велес-Агро», ПрАТ «Гідросила» та інші.Радимо почитати