Новини

Додаток My Fertitest від Sulky підвищує ефективність розкидачів добрив

21 Червня 2017 55

Розкидач добрив від Sulky
Розкидач добрив від Sulky
futurefarming.com

Компанія Sulky інвестувала кошти в програмне забезпечення для розкидачів добрив і анонсувала на британській виставці Cereals додаток My Fertitest. Програма полегшить роботу з розкидачами добрив. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Нова онлайн платформа My Fertitest дозволяє фермерам створювати унікальну персоналізовану базу даних, зберігаючи налаштування під час виконання операцій з внесення добрив.

My Fertitest полегшує роботу, тому що не потрібно повторно вносити дані. Всі записи відповідають фактичним конфігураціям машин, а всі зміни в полі можна записувати та зберігати, що забезпечує простоту та доступність при повторному використанні.

У Fertitest можна зберігати всі необхідні індивідуальні налаштування до рекомендацій, які надає програма при зміні складу добрива чи визначенні вологості. Ці персональні зміни та налаштування можна надсилати до випробувального центру компанії через платформу My Fertitest для вдосконалення рекомендацій, які надаються платформою.

Програма доступна для смартфонів на Android або через інтерфейс на сайті Sulky.

Нагадаємо, при сидеральному землеробстві достатньо одного 100-сильного трактора на 300 га земельного банку.Радимо почитати