Новини

Gregoire Besson вперше презентував на українському ринку лущильник Normandie SP4

21 Червня 2017 154

Дисковий лущильник Gregoire Besson Normandie SP4
Дисковий лущильник Gregoire Besson Normandie SP4
traktorist.ua

Компанія Gregoire Besson на виставці «АГРО-2017», яка проходила 7-10 червня презентувала новинку 2017 року для українського ринку — дисковий лущильник Normandie SP4. По це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

Основне призначення лущильника — підготовка посівного ложа, подрібнення пожнивних залишків попередньої культури, знищення бур’янів та зменшення грудкуватості поля.

Для цього модель оснащується трьома секціями з двома рядами дисків різного діаметру з захватом 12 метрів. В транспортному положенні ширина агрегату зменшується до 4 метрів.

Завдяки амортизованим стійкам диски можуть відхилятись по вертикалі до 15 см та точно копіювати рельєф поля. Стабільність робочих параметрів забезпечує гідроакумулятор гідроприводу опорних коліс та механізму складання лущильника. Глибина обробітку регулюється положенням котка, який також оснащено гідроприводом. 

«12-метрова Normandie SP4 орієнтована на роботу з тракторами від 500 к.с., такими як Fendt 1050 Vario. Для оптимальної роботи ми пропонуємо три варіанти дисків, від 460х4 до 560х6 мм та шість варіантів котків. Завдяки цьому мульчування на глибину від 5 до 12 см буде виконано не тільки швидко, але і якісно», — розповів представник «Gregoire Besson Україна» Дмитро Сідий.

Він додав, що лущильник також оснащується механічною компенсацією дишла та опційним гідравлічним гальмом. Продуктивність агрегату становить до 14 га за годину.Радимо почитати