Новини

Väderstad представив культиватор Opus 500 на АГРО-2017

21 Червня 2017 113

Культиватор Väderstad Opus 500
Культиватор Väderstad Opus 500
traktorist.ua

Компанія Väderstad на виставці «АГРО-2017» представила культиватори серії Opus. Про особливості новинок дізнався кореспондент Traktorist.ua.

Культиватор Opus пропонує таку ж саму якість обробітку ґрунту, як і серія TopDown, але, на відміну від TopDown, не оснащується передніми подрібнюючими дисками, тому має менші вимоги до потужності трактора. Всі інші елементи залишились без змін.

Встановлені на гідравлічних стійках долота розпушують ґрунт на глибину 30 см, а з опційними DeepLoosening можливий обробіток на глибину 40 см. Притискне зусилля гідравлічних стійок налаштовується і максимально складає 700 кг.

Три ряди лап розміщені на посиленій рамі з проміжками в 27 см. Культиватор оснащується унікальними верхніми відвалами MixIn, що закручують та відкидають верхній шар ґрунту вперед, тому пожнивні рештки добре перемішуються. Також верхні відвали зменшують навантаження на трансмісію трактора.

Вага моделі Opus 500 становить 5500 кг, транспортна ширина 3 метри. Агрегат оснащується пневматичними або гідравлічними гальмами.

Для роботи 5-метрової моделі Opus 500 достатньо трактора потужністю від 210 к.с.Радимо почитати