Новини

Michelin анонсувала «шосейні» шини RoadBib для потужної сільгосптехніки

20 Червня 2017 67

Тракторні шини для руху по шляхах Michelin RoadBib
Тракторні шини для руху по шляхах Michelin RoadBib
tyrepress.com

Компанія Michelin розробила спеціальну модель шин RoadBib для важкої сільгосптехніки, яка часто пересувається автошляхами. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Новинка з’явиться в продажу в першому кварталі 2018 року. Нова шина розроблялась разом з підрядниками сільгосптехніки та заявлена як така, що не має аналогів на ринку.

Michelin говорить, що RoadBib стануть першими шинами для сільгосптракторів потужністю понад 200 к.с., які спеціально розроблені для гарного зчеплення та тривалої експлуатації на шляхах загального користування.

Потужна техніка, що використовується в сільському господарстві, понад 50% робочого часу витрачає на переїзди, що становить 80% загального пробігу трактора. При цьому трактори використовуються з важкими причіпними агрегатами, що додатково збільшує навантаження на шини.

Модель Michelin RoadBib має унікальний профіль з 52 блоків для кращого зчеплення з дорогою та малюнок з центральним ребром. Площа ламелів становить 40% від поверхні контакту з ґрунтом, або на 60% більше порівняно з класичними сільськогосподарськими шинами.

За результатами тестів в 2016-2017 роках в порівнянні з моделлю MachBib, нові RoadBib мають збільшений на 25% ресурс, або 5 000 годин. При цьому новинка має набагато кращий рівень комфорту на твердому покритті та добре працює на пухкому ґрунті.

Michelin RoadBib презентували на Чемпіонаті водіїв Європи 2017 року. Поки що вона доступна в розмірах 600/70 R30 для передніх коліс і 710/70 R42 позаду — шинами такої розмірності комплектуються, наприклад, трактори Fendt 724 та 936 з потужністю до 400 к.с.Радимо почитати