Новини

Компанія Sulky Burel презентувала оновлені пневматичні сівалки XEOS

20 Червня 2017 64

Пневматична сівалка Sulky Burel XEOS PRO EVO може підсіювати та висівати гранульоване насіння
Пневматична сівалка Sulky Burel XEOS PRO EVO може підсіювати та висівати гранульоване насіння
agrimachinerynews.com

Компанія Sulky Burel представила нові продукти на виставці Cereals 2017 в Великій Британії, зокрема бункер DUO для лінійки пневматичних сівалок XEOS, 3-метрову сівалку XEOS PRO EVO, а також новий дизайн для сівалок XEOS TF з фронтальним бункером. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Новий бункер DUO доступний для лінійки пневматичних сівалок XEOS HD, PRO та TF. Він дозволяє точно вносити насіння в гранулах, а також здійснювати досівання по вже засіяному полю.

Норма внесення насіння від 0,5 до 15 кг/га можлива завдяки консолі Vision DUO, яка здійснює незалежне управління основним дозувальним пристроєм та бункером DUO.

3-метрова сівалка XEOS PRO EVO — це найновіша модель сівалок від компанії Sulky Burel. Новий потужний висіваючий апарат на 400 кг легший, ніж у попередніх моделях, а також вона має бункер ємністю 1000 л, що робить цю сівалку надзвичайно маневреною та сумісною з тракторами невисокої потужності — від 130 к.с.

Сівалка XEOS PRO EVO чудово працює в будь-яких умовах. У поєднанні з дисковим культиватором Cultiline XR за оптимальних умов сівалка може розвивати робочу швидкість 12-14 км/год. За складніших умов або після оранки роторна борона Cultiline XR з чотирма роторами на метр здійснює додатковий обробіток перед сівалкою.

Компанія Sulky також оновила фронтальний бункер до сівалки XEOS TF, який забезпечує більшу стабільність та ємність, незалежно від використовуваної рами. Бункер оснащений новою рамою, яка забезпечує більшу ємність та має кращу доступність для здійснення завантаження та налаштувань.

Максимальне фронтальне баластне навантаження становить 1500 кг, не враховуючи навантаження в бункері, яке може бути більше 900 кг. Доступно кілька варіантів розмірів бункерів — 1000 л, 1500 л та 1800 л, які сумісні з рамами різних розмірів — шириною від 3 м до 6 м.

Вдосконалення системи впорскування XEOS TF дозволило збільшити продуктивність пневматичної сівалки на 40%.Радимо почитати