Новини

У Мінську всього за $ 5 можна взяти участь у складанні трактора «Беларус»

19 Червня 2017 57

Процес збирання тракторів МТЗ
Процес збирання тракторів МТЗ
sputnik.by

Мінський тракторний завод успішно випробував програму промислового туризму. Попит на цей вид туризму серед іноземців стабільний. Про це повідомляє hyser.com.ua.

Всього за 5 доларів можна взяти посильну участь в роботі конвеєра зі збирання тракторів «Беларус».

Гості отримують комплект фірмового спецодягу та технологічну карту з описом процесу збирання п’яти виробничих операцій. Турист працює під контролем працівника заводу.

«Наші гості можуть взяти участь в установці рульової тяги, трубок рульового керування, підзбиранні переднього крану», — повідомив представник компанії по роботі з громадськістю Павло Тухто.

В програму також входить спеціальний диплом з вказанням моделі та серійного номера трактора, який пощастило збирати туристу.

За період з січня 2017 року Мінський тракторний завод відвідало більш ніж 1200 туристів, чверть з яких іноземці з 18 країн.

«Найбільший інтерес до нашого заводу виявляють туристи з Естонії, Іспанії, Литви, Фінляндії та Росії. Вже з цього місяця ми йдемо далі та будемо катати гостей на найбільшому серійному тракторі «Белорус» потужністю 350 к.с.», — прокоментував Павло Тухто.

МТЗ запустив програму промислового туризму в січні 2017 року для популяризації своєї техніки в світі та демонстрації стандартів якості виробництва. 

Нагадаємо, «Амкодор» повідомив, що новий 330-сильний сільськогосподарський трактор Амкодор-5300 будуть випускати серійно з 2018 року.Радимо почитати