Новини

Через нехтування екологічними нормами почали горіти трактори Косюка (ОНОВЛЕНО)

21 Червня 2017 140

Рештки трактора Fendt та цистерни Joskin
Рештки трактора Fendt та цистерни Joskin
ecorada.dp.ua

Птахофабрика «Оріль-Лідер», яка належить Юрію Косюку цієї ночі втратила трактор Fendt разом з цистерною Joskin. Трактор підпалили невідомі під час спроби злити відходи виробництва птахофабрики в річку. Про це повідомляє «Екологічна громадська рада».

За словами сільського голови Єлизаветівки, під час чергової спроби злити відходи в річку, на трактор напали троє невідомих, які закидали транспорт «коктейлями Молотова».

«Трактор з цистерною були атаковані трьома невідомими під час спроби заїхати під міст. Перша пляшка «коктейлю» відразу влетіла в кабіну через лобове скло. Все миттєво запалало,  оператор вистрибнув з трактора і побачив ще одну пляшку, що летіла в трактор. Невідомі викрикували погрози і обіцяли вбити його наступного разу. Тракторист отримав опіки обличчя і руки. Інформацію дізнався від співробітника, який охороняв спалену техніку» — повідомив Максим Голосний.

При цьому сільський голова не зміг назвати причину підпалу. 

В той же час видання «Екорада» називає причиною систематичне нехтування птахофабрикою «Оріль-Лідер» норм екологічного законодавства.

«Очевидно, що припинити забруднення навколишнього середовища з боку птахофабрики “Оріль-Лідер” у законний спосіб неможливо. Правоохоронні органів не проводять жодних слідчих дій. Заклики до керівництва, численні наради та екологічні перевірки не призвели до покращення. Несанкціоноване скидання відходів птахофабрики на поля, в лісопосадки та річки тривають. Причому це відбувається переважно вночі. Жителі втомились від неможливості реалізувати свої Конституційні права законним способом. Тому, мабуть, це тільки початок»  — говориться в повідомленні.

Прес-служба компанії «Оріль-Лідер» повідомила, що цей випадок є недопустимим, оскільки йдеться про життя співробітника. Про причини, що призвели до інциденту, в компанії не знають.

«Водій транспортного засобу отримав опіки обличчя і рук і зараз проходить лікування. Також на шляху транспортного засобу могли бути інші люди, адже це транспортна розв’язка між населеними пунктами. Напад міг спричинити куди серйозніші наслідки. Відзначимо, що протиріччя потрібно вирішувати мирними способами, а не терором місцевого населення», — йдеться в повідомленні.

Також прес-служба відзначила, що в даний час ведуться слідчі дії стосовно даного випадку.Радимо почитати