Новини

«Білоцерківмаз» презентував нову ґрунтообробну техніку

19 Червня 2017 95

Культиватор навісний КН-4,2 виробництва «Білоцерківмаз»
Культиватор навісний КН-4,2 виробництва «Білоцерківмаз»
usm-ua.com

Компанія «Білоцерківмаз» презентувала на «АГРО-2017» новий культиватор КН-4,2 з захватом 4,2 метра та мульчувач пожнивних решток ПН-2,4. Про це повідомляє usm-ua.com.

Культиватор навісний КН-4,2 оснащуватиметься трьома рядами стійок Bellota, всього 24 лапи, та безосьовими котком і граблиною. На відміну від попередніх моделей, КН-4,2 також оснащено гідроприводом, завдяки якому зменшується транспортна ширина. Для роботи агрегату потрібен трактор 100-130 к.с.

«Мульчувач ПН-2,4 є модернізованою версією ПН-2,0, але в новинці збільшено ширину захвату до 2,4 метра та змінено конструкцію різального апарату. Вільна конструкція ножів та протирізальна пластина краще виконують перебивку пожнивних решток. Якщо потрібне лише мульчування, то можна закрити робочу зону ротора. Пожнивні рештки не розкидатимуться, а укладатимуться на ширину захвату агрегата,» — повідомив інженер-конструктор «Білоцерківмаз» Андрій Кірсанов.

Мульчувач пожнивних решток ПН-2,4 виробництва «Білоцерківмаз»

Він додав, що мульчувач також оснащено колесами зі змінюваною колією для кращого підлаштування до ширини міжряддя. Агрегатується ПН-2,4 з тракторами 70-100 к.с.

Нагадаємо, за купівлю сільгосптехніки українського виробництва держава виплачує 20% компенсацію вартості. Радимо почитати