Новини

Презентація новинки: особливості нового зерновоза Renault серії C 440

16 Червня 2017 97

Вантажівка Renault C 440 з причепом Meiler
Вантажівка Renault C 440 з причепом Meiler
traktorist.ua

Компанія Renault Trucks на виставці «АГРО-2017» презентувала новинку — тягач Renault серії C 440. Машина для українського ринку пройшла спецпідготовку.

Про особливості дізнався кореспондент Traktorist.ua.

Презентований тягач Renault серії C 440 для українського ринку має посилену конструкцію рами з 8 мм лонжеронами по всій довжині, посилений бампер та збільшений кліренс.

«Кожна машина оснащується індикаторами навантаження на вісь. Тому дуже легко самостійно контролювати навантаження машини. Система показує на панелі приладів тягача поточний розподіл ваги. Для напівпричепа ми пропонуємо аналогічну автономну систему, що монтується на причіп. В багатьох пунктах зважування машини, обладнані такою системою, проходять контроль поза загальною чергою,» — розповідає керівник відділу продажів Renault Trucks Михайло Лапшин.

Він додав, що виробник рекомендує використовувати тягач з причепом 56 м3. При цьому маса автопоїзда з тягачем  Renault серії  C становить всього 15-16 тонн, але він зможе перевозити 24-25 тонн вантажу, з дотриманням обмеження маси автопоїзда в 40 тонн.Радимо почитати