Новини

Einböck розповів про систему Row-Guard, що дозволить культивувати і вночі

16 Червня 2017 47

Рухома рама культиватора з встановленою камерою системи Einböck Row-Guard
Рухома рама культиватора з встановленою камерою системи Einböck Row-Guard
futurefarming.com

Австрійський виробник сільгосптехніки Einböck підтвердив, що система точного відстеження Einböck Row-Guard для навісних культиваторів однаково ефективна як вдень, так і вночі. Про це повідомляє futurefarming.com.

Система Row-Guard від австрійського виробника Einböck має триточкову систему з'єднання з горизонтальним гідроциліндром, який забезпечує можливість бокового зміщення культиваторних секцій в межах 500 мм.

Система отримує сигнал від ширококутної камери з двома лінзами з різними налаштуваннями експозиції, які мінімізують вплив тіней та яскравого сонячного світла. Камера оцінює стан відразу декількох рядків щоб уникнути помилок за умов високої забур’яненості.

Система розпізнає зелені рослини розміром всього 4 см на фоні темного ґрунту, а також в рядах з міжряддями від 15 см (від центру до центру) та відстанню між зеленою частиною рослини принаймні 5-10 см.

Раму Row-Guard з бічним зміщенням та камерою можна використовувати з культиваторами Einböck для роботи з різними культурами, від зернових до гарбузів.

Виробник говорить, що культиватори з автоматичною системою керування Row-Guard можуть працювати на швидкості до 15 км/год., залежно від польових умов, типу культиватора та культури.

Дослідження, які проводилися в Гоенгаймському університеті в Штутгарті та мали на меті порівняння системи керування за допомогою камери та системи з використанням сигналів RTK, показали, що агрегат може працювати за швидкості 15 км/год і вночі при достатньому освітленні (в даному випадку за допомогою ксенонових фар).

На полі з цукровим буряком з 40-60% гірчичної мульчі система керування Row-Guard успішно розпізнала молоді рослини на 7-10 день після проростання, а культиватор працював на швидкості 4-5 км/год.

Випробування, проведені в нічний час, показали, що система керування з допомогою камери може підвищити ефективність культиватора.

У фазі формування 4-6 листочка пальцеві та обертальні зубці культиватора висмикують бур’ян з рядків і вже на третій раз, коли рослини буряку більші, агрегат може працювати на швидкості 15 км/год. як вдень, так і вночі.

Система керування Row-Guard сумісна з будь-яким культиватором з лінійки Einböck, які надають рішення для роботи з рядом рослин — від зернових до овочів, салату, кукурудзи та картоплі.Радимо почитати