Новини

В Україні презентували унікальний молоковоз з аналізатором якості молока

15 Червня 2017 223

Молоковоз з системою аналізу якості молока
Молоковоз з системою аналізу якості молока
traktorist.ua

Компанії «А3 ТЕХ» Україна» та «Дельта Інжиніринг» презентували на виставці «АГРО-2017» автоматичну систему, яка оцінює якість молока за 7 параметрами, сортує молоко та здіснює розрахунок з клієнтом. Про це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

Розробка запатентована та не має аналогів в Україні. 

Перед збиранням молока клієнт вводитиме номер телефону або номер договору, потім система зважує молоко, проводить аналіз, розподіляє молоко по ємностям або повертає клієнту, якшо воно не відповідає стандартам якості.

Унікальний молоковоз з системою аналізу якості молока

Створена спеціально для невеликих кооперативів система при прийманні молока відразу проводить хімічний аналіз на жирність, вміст білків, солей, електропровідність, а також бактеріальний аналіз.

Розробник наголошує, що відтепер уникнути помилок при збиранні молока легко, оскільки система обладнана приймачем GPS та можливістю ідентифікації клієнта.

Також дані про вартість партії молока відразу повідомляються клієнту у вигляді чека з вказанням ваги партії, сорту та вартості зданого молока. При підключенні до бухгалтерських додатків система здатна автоматично переховувати кошти за молоко на банківську картку клієнта.

Зразок сучасного молоковоза вже випробувано протягом місяця в роботі «Першого національного аграрного кооперативу» та розробники вже готові до серійного виробництва. 

Система легко масштабується і може бути встановлена на молоковози будь-якого об’єму, з охолоджувачами молока або без них.Радимо почитати