Новини

Great Plains та Kverneland Group об’єднують бізнес в Західній Європі

15 Червня 2017 68

Пневматична сівалка Great Plains 3N-4010HDA
Пневматична сівалка Great Plains 3N-4010HDA
greatplainsmfg.com.ua

Компанії Great Plains Manufacturing Inc. та Kverneland Group продовжують працювати у напрямку об'єднання. Наступним кроком стала інтеграція продажів та дистрибуції продукції Great Plains у Західній Європі, Польщі та Угорщині зі збутовими компаніями Kverneland Group.

Про це повідомляє прес-служба Kverneland Group.

Дві компанії-партнери Kverneland Group та Great Plains активно працюють у напрямку злиття і ця операція має стати вигідною для їхніх кінцевих споживачів та дистриб'юторів.

Після об'єднання клієнти та партнери Great Plains матимуть доступ до потужних ресурсів компанії Kverneland Group у Західній Європі, Польщі та Угорщині у всьому, що стосується продажів, обслуговування, запасних частин і технічної підтримки.

Отримавши доступ до продукції Great Plains, збутові компанії Kverneland Group зміцнять свою лінійку продукції для фермерів.

Процес інтеграції буде поступовим і, до отримання наступних розпоряджень, робота з дилерами та клієнтами Great Plains буде здійснюватися за поточною бізнес-моделлю та принципами.

Про майбутню модель ведення бізнесу, зокрема в сфері продажів, обслуговування та технічної підтримки продукції всіх дилерів та клієнтів буде проінформовано завчасно.Радимо почитати