Новини

Краснянський «Агромаш» презентував новий дискатор Д-10 на «АГРО-2017»

15 Червня 2017 220

Дискатор Д-10 виробництва Краснянського «Агромаш»
Дискатор Д-10 виробництва Краснянського «Агромаш»
traktorist.ua

Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш» презентувало на виставці «АГРО-2017» в Києві новий дискатор з захватом 10 метрів. Про це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

«Новинка відрізняється запатентованими культиваторними дисками, що мають збільшений діаметр в першому ряду (610 мм проти 560 мм) та закріплені на індивідуальній пружинній підвісці з невеликим нахилом відносно вертикалі. Цим забезпечується додаткове перемішування ґрунту та збільшується швидкість обробітку до 25 км/год,» — розповів начальник сервісної служби Руслан Смульський.

Нова модель створена в співробітництві з франзузькою компанією AGRISEM International. При чому «Агромаш» самостійно випускає раму дискатора та пружинне кріплення дисків. 

Глибина обробітку становить 10 см. Але оператор завжди може зняти дискові секції та встановити на раму дискатора класичні культиваторні лапи, збільшивши інтенсивність обробітку ґрунту.

Для роботи 10-метрового дискатора потрібен трактор від 320 к.с.

Нагадаємо, що при купівлі сільгосптехніки українського виробництва держава компенсує аграріям 20% вартості техніки.Радимо почитати