Новини

На «АГРО-2017» презентували автотрактор КрАЗ МЕЗ-330

14 Червня 2017 286

Автотрактор КрАЗ МЕЗ-330
Автотрактор КрАЗ МЕЗ-330
traktorist.ua

Національний науковий центр «Інститут механізації сільського господарства» спільно з ХК «Автокраз», розробили автотрактор — мобільну платформу, яка може виконувати більшість сільськогосподарських робіт. За характеристиками новинка конкурує з класичними тракторами. Автотрактор було вперше презентовано на виставці «АГРО-2017».

Про можливості машини дізнався кореспондент Traktorist.ua.

Автотрактор КрАЗ МЕЗ-330 розроблений на базі класичної вантажівки КрАЗ 6322, але на відміну від неї має задню навіску, передній та задній ВВП та може оснащуватись змінним обладнанням, як і класичний трактор.

По суті, МЕЗ-330 — це універсальне повнопривідне шасі 6х6 з двигуном 330 к.с., спорядженою масою 11,7 тонн, з можливістю встановлення на раму навісного обприскувача, розкидача добрив, посівного комплексу, системи внесення рідких добрив, культиватора та плуга.

Машина розвиває тягове зусилля до 5 тонн та може бути обладнана навісним обладнанням масою до 13 тонн. Тиск на ґрунт становить 1,04 кг/см2 та може змінюватись завдяки системі регулювання тиску в шинах.

«Основна проблема — необхідність підтримки держави для розвитку машинобудування та стимулювання оновлення технологічного парку. Ми оцінюємо потребу ринку в 8800 тракторів 5 класу на рік. За кордоном подібні машини виробництва Mercedes-Benz Unimog і MAN користуються популярністю», — повідомив директор ННЦ «ІМСГ» Адамчук Валерій.

Вартість новинки становить 1,7 млн грн, повного комплекту сільськогосподарських агрегатів — 5,25 млн грн. За даними розробників, це в 2-3 рази менше, ніж комплекс агрегатів на базі класичного трактора вітчизняного або імпортного виробництва.Радимо почитати