Новини

Мобільний додаток від Claas полегшить навчання операторів трактора

14 Червня 2017 54

Мобільний додаток Claas Tractor Interactive Guide полегшить навчання операторів техніки Claas
Мобільний додаток Claas Tractor Interactive Guide полегшить навчання операторів техніки Claas
futurefarming.com

Компанія Claas зробила мобільний додаток, який полегшить навчання операторів техніки  та допоможе в освоєнні нових моделей техніки. Про це повідомляє futurefarming.com.

Додаток Tractor Interactive Guide використовує технологію віртуальної та доповненої реальності. Це є новинкою у світі сільськогосподарської техніки і така технологія дозволить швидко отримувати інформацію на телефон або планшет. Додаток доступний в App Store для iPhone та iPad, а для пристроїв з ОС Android — в Google Play.

Якщо оператор захоче дізнатися, яку функцію виконує та чи інша кнопка, перемикач, джойстик або сигнальна лампа, потрібно зробити знімок та натиснути кнопку для запуску функції пошуку, який працює на основі системи визначення місцезнаходження самого пристрою.

Завдяки додатку Tractor Interactive Guide оператори тракторів серій Claas Arion 500/600 та Axion 800/900 з безступінчастою коробкою передач можуть ознайомитися або перевірити систему управління та інші функції агрегату.

Додаток Tractor Interactive Guide: доповнена реальність 

З технологією доповненої реальності додаток спочатку знаходить та ідентифікує елемент управління, це може бути що завгодно — від звичайної сигнальної лампи до перемикача для управління поворотною смугою. Після цього додаток показує текст, в якому описується функція даного елементу.

Для опису більш складних функцій в компанії планують зробити подачу інформації більш зрозумілою, наприклад, у вигляді інструкції.

Новий додаток має на меті спростити роботу оператора, надаючи опис дуже складних функцій та елементів управління трактора.

Окуляри віртуальної реальності

Оператори також мають можливість використовувати додаток з окулярами віртуальної реальності, таким чином ознайомлюючись з панеллю управління та іншими функціями у 2D або 3D вимірі, перш ніж зайти самим в кабіну трактора.

Цей додаток доступний тільки для тракторів Claas CMatic з безступінчастою коробкою передач — серій Arion 500 і 600 та Axion 800 і 900. В подальшому планується додавання інших моделей.

Нагадаємо, раніше Claas сертифікував мобільний додаток для керування технікою з ISOBUS з планшета або смартфона.Радимо почитати