Новини

«ОТП Лізинг» за підсумками 5 місяців перевиконав план на 39%

14 Червня 2017 72

Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин
Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин
traktorist.ua

Компанія «ОТП Лізинг», яка входить до міжнародної OTP Group, за підсумками 5 місяців 2017 року перевиконала план фінансування на 39%. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як повідомляє компанія, «ОТП Лізинг» за 5 місяців профінансував техніки на 40 млн. доларів, з яких 31 млн доларів — кредитування сільгосптехніки та 9 млн доларів — кредитування на купівлю легкових автомобілів (710 штук). Для порівняння: 2016 року «ОТП Лізинг» прокредитував купівлю 1050 автомобілів.

Також на початку червня ЄБРР затвердив перший в історії компанії «ОТП Лізинг» гривневий кредит, еквівалентний $20 млн., терміном на три роки. Цей кредит є резонансною подією як для компанії ОТП Лізинг, так і для України в цілому.

«Ми домовилися взяти кредит у ЄБРР для підтримки нашого лізингового портфеля. Ми фінансуємо в доларах та в гривні. Гроші від ЄБРР будуть в основному використовуватися для фінансування середнього та малого бізнесу. Вони також будуть використовуватися для підтримки нашого нового продукту Avtofabrica, який являє собою роздрібне фінансування легкових автомобілів для юридичних осіб, де ми приймаємо рішення про фінансування автомобіля для клієнтів протягом 6 годин», — коментує генеральний директор Андрій Павлушин.Радимо почитати