Новини

Трактор McCormick X6 став доступним з варіатором VT Drive

13 Червня 2017 43

Трактор McCormick X6 з варіаторною трансмісією VT Drive
Трактор McCormick X6 з варіаторною трансмісією VT Drive
profi.com

Виробник тракторів McCormick розширив перелік трансмісій для Х6 варіатором VT Drive, доступним в трьох моделях трактора. Про це повідомляє profi.com.

Компанія McCormick оснащуватиме варіаторною трансмісією VT Drive моделі X6.420 (111 к.с.), X6.430 (121 к.с.) і X6.440 (130 к.с.). Трансмісія має два режими роботи: «ґрунт» і «шосе» для точного налаштування продуктивності, використовуючи комбінацію гідростатичного та гідромеханічного приводів.

Режим роботи «шосе» дозволяє трактору рухатись зі швидкістю до 40 або 50 км/год, тоді як в режимі «ґрунт» максимальна швидкість обмежена 30 км/год. завдяки підключенню редуктора.

В обох режимах привід чисто гідростатичний на початку, а зі зростанням швидкості пропорція гідромеханічного приводу збільшується. Функція «Hill Hold» перешкоджає скочуванню трактора на схилах за холостих обертів двигуна.

Три нові модифікації оснащуються на вибір механічними або електронними клапанами гідросистеми спереду та позаду кабіни, навіскою з адаптацією до маси навісних агрегатів. В кабіні встановлюється консоль керування з кольоровим сенсорним дисплеєм, як у моделей Х7.

Замовлення на нові трактори будуть прийматись після демонстрації новинки цього літа.Радимо почитати