Новини

Volvo Trucks розробив систему автоматичного водіння, яка полегшує збирання врожаю

9 Червня 2017 70

Вантажівка Volvo, обладнана системою автоматичного водіння на збиранні врожаю цукрової тростини
Вантажівка Volvo, обладнана системою автоматичного водіння на збиранні врожаю цукрової тростини
volvotrucks.com.ua

Виробник вантажної техніки Volvo Trucks розробив систему, яка утримує вантажівку Volvo VM на потрібному курсі з точністю до 25 мм. Новинка пройшла випробування на полях Бразилії поблизу міста Сан-Паулу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Система складається з двох гіроскопів, які відстежують положення не тільки передніх коліс, але і усієї вантажівки, електронного блоку керування, приймача GPS та крокових двигунів, що коректують кут повороту керма. 

Завдяки цій системі вдається відстежувати положення вантажівки з точністю до 25 мм і полегшується робота водія, який утримує машину на паралельному курсі поруч з комбайном при завантаженні.

Переваги застосування новинки полягають в меншому пошкодженні рослин, що знаходяться поруч з колією машини.

Під час випробувань на полях цукрової тростини було визначено, що потенціал збільшення врожайності, завдяки точному утриманні вантажівки в колії, становить до 10 тонн тростини на рік, а це десятки тисяч доларів прибутку.

«За допомогою рішення від Volvo Trucks ми можемо покращити продуктивність, не лише в рамках однієї культури, а й в рамках усього життєвого циклу цукрової тростини, що триває від п'яти до шести років», — пояснює Пауло Менегеті, директор з постачання та фінансових питань, компанія Santa Terezinha. 

Volvo планує продовжити експерименти на таких культурах як пшениця та цього року обладнати більше вантажівок новою системою. Проте вже зараз компанія пропонує вдосконалену систему читання карт GPS для покращення умов роботи водіїв в полі.

«Завдяки цьому рішенню скоро ми зможемо суттєво покращити продуктивність наших клієнтів у галузі вирощування цукрової тростини, а також робочі умови та рівень безпеки їх водіїв. Це, в свою чергу, сприятиме кращому іміджу цієї роботи й спростить нам процес наймання та утримання водіїв», — розповідає Вілсон Лірман, президент групи компаній Volvo Group у Латинській Америці.Радимо почитати