Новини

Оновлений самохідний обприскувач Amazone Pantera дебютував на АГРО-2017

9 Червня 2017 183

Самохідний обприскувач Amazone Pantera 4502-H з гідравлічним регулюванням висоти шасі
Самохідний обприскувач Amazone Pantera 4502-H з гідравлічним регулюванням висоти шасі
traktorist.ua

Компанія «Дойче Аграртехнік» (DAT) презентувала на «АГРО-2017» самохідний обприскувач Amazone Pantera 4502-H в новій комплектації для точного землеробства.

Про це повідомляє кореспондент Traktorist.ua.

Нова комплектація Amazone Pantera включає новий комп’ютер з автопілотом та автоматичне керування роботою кожної форсунки на додачу до відключення секцій обприскувача.

«Ми завезли новий обприскувач спеціально для демонстрації в полях. Прагнемо щоб наші клієнти могли знайомитись з технікою не лише на виставках, але і в конкретних умовах господарств. В 2017 році ми вже продали 14 обприскувачів в оновленій комплектації і плануємо як мінімум подвоїти продажі до осені», — повідомив директор компанії DAT Анатолій Соловйов.

Він також зауважив, що компанія завезла декілька демонстраційних зразків Amazone Pantera, які аграрії зможуть придбати зі знижкою. Техніку від «Дойче Аграртехнік» можна придбати в кредит або лізинг від «OTP Лізинг» та «Райффайзен Банк Аваль».

Нагадаємо, на АГРО-2017 було анонсовано державну програму компенсації відсотків за кредитами на сільгосптехніку.Радимо почитати