Новини

FieldNET розширив можливості консолі керування іригаційними системами Pivot Control Lite

9 Червня 2017 47

Мобільний додаток для консолі FieldNet Pivot Control Lite
Мобільний додаток для консолі FieldNet Pivot Control Lite
Lindsay.com

Компанія FieldNET, що входить до складу Lindsay Corporation анонсувала оновлену консоль керування іригаційними системами Pivot Control Lite, що відтепер матиме більше функцій, раніше доступних тільки в дорогих і складних рішеннях.

Про це повідомляє agweb.com.

За словами виробника, Pivot Control Lite є найпростішим і найбільш економічним способом здійснювати віддалений контроль і моніторинг можливостей іригаційних систем. Оновлена модель міститиме базовий набір функцій для тих користувачів, хто не потребує розширеного функціоналу, такого як, наприклад, віддалений запуск.

Консоль пристосована для використання практично з будь-якою маркою або моделлю іригаційних систем з електроприводом. Стан секцій можна моніторити за допомогою комп’ютера або мобільного додатку для смартфона. Таким чином оператор може налаштовувати оперативні сповіщення у вигляді текстових повідомлень про зміну режиму роботи установки або керувати роботою секцій — змінювати глибину захвату, відключати та змінювати продуктивність секції.

Особливо цінною функцією консолі, з точки зору виробника, є опційний пакет виявлення крадіжки кабелю. Інформація про інциденти з кабелем може бути оперативно передана правоохоронним органам або в сусідні господарства.

Нагадаємо, нещодавно компанія АБА «Астра» на полях агрохолдингу HarvEast в Донецькій області ввела в експлуатацію зрошувальні системи Valley. Радимо почитати