Новини

ХТЗ випустив за лютий-травень 360 тракторів

8 Червня 2017 58

Модернізований трактор ХТЗ-181 з двигуном 190 к.с.
Модернізований трактор ХТЗ-181 з двигуном 190 к.с.
traktorist.ua

Український виробник сільгосптехніки Харківський тракторний завод (ХТЗ) випустив 360 тракторів після запуску виробництва в лютому та інвестує 20 млн доларів в модернізацію виробництва. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної держадміністрації.

Як відомо, ХТЗ внесено в перелік вітчизняних виробників, за купівлю продукції яких аграрії отримують від держави 20% компенсації вартості техніки та обладнання.

«Державна компенсація зробить продукцію підприємства більш затребуваною на внутрішньому ринку. У модернізацію виробництва цього року інвестор планує вкласти близько 20 млн доларів. Це дасть можливість конкурувати та постачати продукцію за межі України, а також розширювати виробництво», — прокоментувала Голова ХОДА Юлія Світлична.

За словами Генерального директора ПАТ «Харківський тракторний завод» Андрія Коваля, завод продовжує модернізацію виробництва для підвищення ефективності роботи та зменшення собівартості продукції. Також завод збільшив зарплату працівникам: сьогодні середня зарплата на ХТЗ становить 6000 грн проти 4000 грн на початку року.

«Мова йде про підвищення внутрішньої ефективності: або більше продавай продукції, або дешевше роби. У нас рух триває в обох напрямках, — повідомив Андрій Коваль. — Я підтверджую, що до кінця року ми досягнемо середньої зарплати в 9000 грн. Що стосується виробничих планів, то наше завдання-мінімум — до кінця року випустити близько 1200 машин».

Нагадаємо раніше ХТЗ відзвітував про випуск 302 тракторів за лютий-квітень.Радимо почитати