Новини

Claas розробив безкоштовний додаток для керування технікою з ISOBUS через iPad

7 Червня 2017 89

Мобільний додаток EASY on board app від Claas дозволяє керувати технікою з ISOBUS через iPad
Мобільний додаток EASY on board app від Claas дозволяє керувати технікою з ISOBUS через iPad
agriland.ie

Мобільний додаток EASY on board app від Claas отримав офіційну сертифікацію AEF як ISOBUS термінал. Ця програма є першим і в даний час єдиним мобільним додатком для планшетного комп'ютера , який може бути використаний для роботи будь-якого ISOBUS обладнання. Про це повідомляє agriland.ie.

Додаток Claas було сертифіковано Організацією виробників сільськогосподарської електроніки (AEF) для двох функцій одночасно — ISOBUS UT (Universal Terminal) і допоміжного контролю.

UT дозволяє використовувати додаток для керування роботою кількох ISOBUS агрегатів одночасно. Функція допоміжного контролю підвищує зручність і гнучкість керування, оскільки керування різними функціями може здійснюватись з додатку або кнопками будь-якої консолі управління, сумісною з технікою Claas.

У сертифікованому додатку EASY on board app також міститься офіційна база пристроїів від AEF. Користувачі можуть перевірити моделі обладнання, що підтримуються додатком.

Claas вважає,  що його EASY on board app  є недорогою альтернативою стандартного терміналу ISOBUS, оскільки багато фермерів мають планшети для встановлення додатку.

Технічні вимоги включають в себе пристрій Ipad, Ipad Air або більш пізні версії з операційною системою IOS 9.0 або більш пізньої версії.

Для роботи додатку необхідний спеціальний адаптер WLAN (CWI - Claas Wireless Interface). Агрегати і трактор повинні бути з'єднані кабелем ISOBUS через ISOBUS конектор позаду трактора.

Адаптер локальної мережі CWI, що підключений до ISOBUS гнізда в кабіні трактора, забезпечує зв'язок між агрегатами і планшетом. Одночасно, адаптер виконує роль блока живлення для планшета.

EASY on board app доступний для безкоштовного скачування з App Store і потребує тільки початкового налаштування при встановленні.Радимо почитати