Новини

Концепт MOD² переміг в конкурсі дизайну трактора Valtra 2040 року

6 Червня 2017 69

Концепт трактора Valtra 2040 року MOD²
Концепт трактора Valtra 2040 року MOD²
profi.com

Результати першого конкурсу на кращий дизайн від Valtra було оголошено цього тижня на міжнародній прес-конференції у Нідерландах. Конкурс стартував на виставці SIMA у лютому. За його умовами, учасники мали представити свій варіант того, як виглядатимуть та функціонуватимуть трактори у 2040 році. Про це повідомляє profi.com.

Головний приз у сумі €10,000 дістався аргентинській команді за концепт дизайну MOD². Журі описало цю модульну концепцію як базову в дизайні, проте надзвичайно цікаву та таку, що може бути адаптована для різного обладнання.

Друге місце посів концепт Kronos від Harsh Kamleshkumar Panchal, дизайнера автотранспорту з Індії, а третє місце дісталося команді LKP з Америки за їхній концепт FarmHand. Також журі відзначило італійський концепт Triple-V та Companion, розроблений Губертом Дабровскі з Великобританії.

Цей конкурс вважається наймасштабнішим у світі конкурсом дизайну у галузі сільськогосподарської техніки і одним з найбільших у галузі позашляхового транспорту. У конкурсі Valtra Design Challenge взяло участь 133 команди з 41 країни та п'яти континентів.

«Всі заявки, які ми отримали, були дуже інноваційними, висококласними та з ретельно продуманим і завершеним дизайном. Обирати переможця було вкрай складно,» — повідомив Кіммо Вігінен, голова журі та менеджер з промислового дизайну та обслуговування клієнтів Valtra.

Вдруге конкурс планується провести наступного року.Радимо почитати